Najda Consulting po raz kolejny w rankingu najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce!

Ogólnopolski magazyn „Fundusze Europejskie” o dotacjach unijnych opublikował ogólnopolski ranking  najskuteczniejszych firm doradczych. Tym razem magazyn opublikował  wyniki   firm doradczych za 2014 oraz kończącej się perspektywy unijnej na lata 2007-2013.

Najskuteczniejsze firmy doradcze 2015r

W tym rankingu firma Najda Consulting została sklasyfikowana w kilku kluczowych kategoriach.

1.       Najskuteczniejsze firmy doradcze według wartości  dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

43,72 mln zł pozyskanych w 2014 roku dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 30 miejsca w Polsce

37 projektów które uzyskały dofinansowanie w 2014 roku pozwoliło nam na zdobycie 22 miejsca w Polsce oraz co bardzo istotne 1 miejsca z pośród sklasyfikowanych firm z woj. zachodniopomorskiego!

 

2. Liderzy doradzania administracji publicznej  w 2014 roku według wartości  dotacji i liczby projektów, które  uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

19,96 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 14 miejsca w Polsce

19 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 9 miejsca w Polsce oraz 2 miejsca z pośród firm z woj. zachodniopomorskiego!

 

3. Liderzy doradzania przedsiębiorstwom w 2014r według wartości  dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

23,76 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 23 miejsca w Polsce

 

4. Liderzy doradzania małym i średnim przedsiębiorstwom w 2014r według wartości  dotacji i liczby projektów, które  uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

23,76 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 22 miejsca w Polsce

18 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 25 miejsca w Polsce

 

Najskuteczniejsze firmy doradcze 2007-2013r

W latach 2007-2013 firma Najda Consulting również została sklasyfikowana w kilku kluczowych kategoriach.

 

1. Najskuteczniejsze firmy doradcze według wartości  dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

223,95 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 37 miejsca w Polsce

134 projekty które uzyskały dofinansowanie pozwoliły nam na zdobycie 30 miejsca w Polsce oraz 2 miejsca z pośród sklasyfikowanych firm z woj. zachodniopomorskiego!

 

2. Liderzy doradzania administracji publicznej  według wartości  dotacji i liczby projektów, które   uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

157,20 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 20 miejsca w Polsce

71 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 13 miejsca w Polsce oraz 2 miejsca z pośród firm z woj. zachodniopomorskiego!

 

3. Liderzy doradzania przedsiębiorstwom według wartości  dotacji i liczby projektów, które uzyskały dofinansowanie w programach regionalnych i krajowych.

23,76 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 23 miejsca w Polsce

 

4. Liderzy regionalnych programów operacyjnych

160,10 mln zł pozyskanych dotacji pozwoliło naszej firmie na zdobycie 26 miejsca w Polsce

64 projekty które uzyskały dofinansowanie pozwoliło nam na zdobycie 28 miejsca w Polsce

 

5. Liderzy programu rozwoju obszarów wiejskich

33 projekty które uzyskały dofinansowanie pozwoliły nam na zdobycie 12 miejsca w Polsce

 

6. Liderzy w pozyskiwaniu dotacji na inwestycje w gospodarce wodno-ściekowej

10 projektów które uzyskały dofinansowanie pozwoliły nam na zdobycie 8 miejsca w Polsce

 

Ranking najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce przygotowany przez ogólnopolski miesięcznik Fundusze Europejskie potwierdza, że firma Najda Consulting jest bardzo skuteczna w realizacji projektów dla swoich klientów zarówno z sektora przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. Opublikowane rankingi potwierdzają, że tak w rzeczywistości wygrali nasi klienci, którzy zrealizowali dzięki współpracy z naszą firmą tak dużo projektów. Realizacja kilkunastu kluczowych projektów, które otrzymały dofinansowanie przyczyniła się do podniesienia konkurencyjności firm, które otrzymały wsparcie dotacyjne a w przypadku projektów dla administracji publicznej wzrostu atrakcyjności danego regionu.

W tym roku nie zwalniamy tempa i już przygotowujemy dla naszych klientów kilka ciekawych projektów, które mają szanse na uzyskanie dofinansowania z nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2020.

Więcej o ogólnopolskim rankingu na stronie gazety www.fundusze-europejskie.pl

avatar
Autor:

Doradztwo w zakresie projektów unijnych. Finansowanie inwestycji. Obsługa inwestorów, dotacje na rozwój firmy. Zarządzanie projektami. Realizacja projektów szkoleniowych i pisanie wniosków unijnych.

Dodaj komentarz